Home

Kürtçe çeviri

Türkçe-Kürtçe cümle çeviri sistemi. Gezinti Butonu Bazı yazılarınız özel veya gizli olabilir, eğer bu yazılara çeviri yaptıracaksanız mutlaka bir yeminli tercümana gitmeniz gerekir. Aksi halde yazılarınız başka bir alanda veya başka kişilerce kullanılabilir. Gizli ve size özel olmayan yazılarınızı çevirmeniz için online çeviri sitelerini kullanabilirsiniz. Bu. Metinceviri.com İle Türkçe - Kürtçe Cümle Çeviri Yapmak Çok Kolay! Metin çeviri ihtiyacını internet üzerinden çeviri siteleri aracılığı ile gidermeye çalışmak çoğu kez doğruluğundan emin olma imkânı sunmasa da pek çok kişinin mecbur tercih ettikleri yöntemlerden biridir. Bu doğrultuda cümle çeviri ve metin çeviri işleri için güvenilir ve kaliteli çeviri.

Kürtçe Çeviri - Kürtçeden Türkçeye ve Türkçeden Kürtçeye kelime çevirileri... Kürtçe Çeviri bir Kürtçe Bilgi yapımıdır. bir Kürtçe Bilgi yapımıdır Kürtçe Türkçe çevrimiçi çeviri. Kelimeleri, kelime öbeklerini ve cümleleri Kürtçe Türkçe çeviri ve sözlük hizmetimiz sayesinde ücretsiz olarak çevirin. Kürtçe Türkçe çevirmenimizin aynı anda 5000 karakterden fazlasını çevirmediğini unutmayın. Bir metni Kürtçe'den Türkçe'ye çevirmek için, metni yukarıdaki pencereye girin Kürtçe Türkçe çeviri, için bu zamana kadar bir çok yer bulmuş olabilirsiniz.Ancak Çevirmen Evi, diğer tercüme hizmet platformlarının aksine gerçek anlamda online bir platformdur. Bu sayede siz nerede olursanız olun Kürtçe Çeviri konusunda hızla destek alabilirsiniz. Örneğin klasik bir tercüme bürosundan bir yeminli çeviri işlemi yaptırdınız Kürtçe-Türkçe cümle çeviri sistemi. Gezinti Butonu Bazı yazılarınız özel veya gizli olabilir, eğer bu yazılara çeviri yaptıracaksanız mutlaka bir yeminli tercümana gitmeniz gerekir. Aksi halde yazılarınız başka bir alanda veya başka kişilerce kullanılabilir. Gizli ve size özel olmayan yazılarınızı çevirmeniz için online çeviri sitelerini kullanabilirsiniz. Bu.

Kürtçe ücretsiz çeviri için lütfen metni yazın.* Kürtçe dili İran dilleri ailesine ve böylece Hint-Avrupa dillerine ait bir dildir. 10. Yüzyıldan bu yana literatür eserlerinin Kürtçe dilde yazılmış olmalarına rağmen müşterek bir dil geliştirilememiştir. Kürtçe dili çeşitli lehçeler kullanılarak konuşulur. En fazla kullanılan lehçe ise Kuzey Kürtçe ve. İngilizce-Kürtçe cümle çeviri sistemi. Gezinti Butonu Bazı yazılarınız özel veya gizli olabilir, eğer bu yazılara çeviri yaptıracaksanız mutlaka bir yeminli tercümana gitmeniz gerekir. Aksi halde yazılarınız başka bir alanda veya başka kişilerce kullanılabilir. Gizli ve size özel olmayan yazılarınızı çevirmeniz için online çeviri sitelerini kullanabilirsiniz. Bu. Kürtçe Çeviri Hizmetleri. Tercüman Bul, Kürtçe - Türkçe ve Türkçe - Kürtçe dil çiftinde Belge Çevirisi, Konuşma (Ardıl) Çevirisi, Simültane (Eş zamanlı kabin) Çeviri, Noter Yemini Çeviri, Deşifre, Dizgi, Altyazı Çevirisi, Redakte hizmeti sunan freelance (serbest) uzman çevirmen ve tercüme büroları ile hizmet vermektedir Google'ın ücretsiz hizmetiyle kelimeleri, deyimleri ve web sayfalarını İngilizce ile 100'den fazla dil arasında anında çevirin

Ayrıca sağlanan en iyi Kürtçe çeviri Türkçe'ye de dahil olmak üzere 70'ten fazla dile aynı kalitede tercüme edilir. Uzman Kürtçe Tercüman Ekibi. Kürtçe Türkçe doküman tercümesi siparişleriniz tamamlandığında e posta yoluyla ya da kargo ile adresinize teslim edilebilir. E posta yoluyla teslimde standart Türkçe Kürtçe tercüme fiyatı uygulanırken, kargo ile teslim. Kelimeleri, kelime öbeklerini ve cümleleri Türkçe Kürtçe çeviri ve sözlük hizmetimiz sayesinde ücretsiz olarak çevirin. Türkçe Kürtçe çevirmenimizin aynı anda 5000 karakterden fazlasını çevirmediğini unutmayın. Bir metni Türkçe'den Kürtçe'ye çevirmek için, metni yukarıdaki pencereye girin Kürtçe - Türkçe sözlüğünde; çeviriler, örnekler, söyleyiş ve resimler içeren deyimler bulacaksınız. Çeviri hızlıdır. Size zaman kazandırır

Türkçe Kürtçe cümle çeviri Cumleceviri

Türkçe Kürtçe Cümle Çeviri, Türkçe Kürtçe Çeviri

 1. Türkçe Zazakî Kurmancî English. Sözlüklerde toplam 490,477 kelime bulunmakta. tirsik.net | wergerine.net | | wergerine.net
 2. Kürtçe Çeviri - Kürtçeden Türkçeye ve Türkçeden Kürtçeye kelime çevirileri... Kürtçe Çeviri bir Kürtçe Bilgi yapımıdır..
 3. About Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy & Safety How YouTube works Test new features Press Copyright Contact us Creators.

Kürtçe çevirileriniz için Kürtçe öğrenmek zorunda değisiniz. Bunun için Kürtçe kursu değil Odak Tercüme'ye gelmeniz yeterli. Kürtçe'den Türkçe'ye çeviri veya herhangi bir dilden Kürtçe'ye çeviri Odak Tercüme ile çok kolay ve uygun fiyatlı İngilizce'den ve Rusça'dan Türkçe'ye çift yönlü çeviri. İster kelime ve kelime gruplarını, isterseniz büyük metinleri ve web sayfalarını çevirebilirsiniz Kürtçe Türkçe Çeviri. 500 likes · 2 talking about this. kürtçeden türkçeye, türkçeden kürtçeye sözlü, yazılı, simultane, ardıl çeviri

Kürtçe Çeviri - Kürtçe Türkçe sözlü

Kürtçeden Türkçeye çeviri, Kürtçe çeviri, Kürtçe sözlük. Kürtçeden Türkçeye ve Türkçeden Kürtçeye çeviri yapın. Yüzlerce kelimenin okunuş ve yazılışlarıyla en anlaşılır şekilde yer aldığı site Forum > Aşk Doktoru > Şarkı Sözleri (Lyrics) > Kürtçe Türkçe Şarkı Çeviri. Duyuru:. Teknik Admin ‎(Forum Yöneticisi) 06.Nisan.2019 . Görüntüleme: 34,233 Sayfa 1 Toplam 13 Sayfadan 1 2 3 11... Sonuncu. Sayfaya Git: Toplam 249 adet konudan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar konu gösteriliyor. Forum: Kürtçe Türkçe Şarkı Çeviri. Seçenekler. Bu Forumu okunmuş kabul et Ana. Popüler Türkçe kelimeler Popüler Kürtçe kelimeler Kürtçe Dil Testi: Sözlük veritabanıtoplam 26 bin kelimeden oluşmaktadır. Bu sayfa hızlı arama için AJAX ile kodlanmıştır. Birden fazla kelimeyi aralarına boşluk bırakarak arama kutusuna yazıp her kelimenin anlamını tek seferde arayabilirsiniz Kürtçe-Tacikçe cümle çeviri sistemi. Gezinti Butonu Bazı yazılarınız özel veya gizli olabilir, eğer bu yazılara çeviri yaptıracaksanız mutlaka bir yeminli tercümana gitmeniz gerekir. Aksi halde yazılarınız başka bir alanda veya başka kişilerce kullanılabilir. Gizli ve size özel olmayan yazılarınızı çevirmeniz için online çeviri sitelerini kullanabilirsiniz. Bu.

Kürtçe çeviri metinlerinin sorunsuz bir şekilde istenilen dile çevrilmesi için profesyonel çeviri sitelerinden yardım alınması gereklidir. Aksi takdirde çeviri metninin yanlış veya eksik olması kaçınılmaz olup bu da profesyonel anlamda müşterileri olumsuz etkiler. Zamanınızın ve paranızın boşa gitmemesi için siz de güvenilir çeviri hizmeti sunan Çevirimvar adresine. Kürtçe-Özbekçe cümle çeviri sistemi. Gezinti Butonu Bazı yazılarınız özel veya gizli olabilir, eğer bu yazılara çeviri yaptıracaksanız mutlaka bir yeminli tercümana gitmeniz gerekir. Aksi halde yazılarınız başka bir alanda veya başka kişilerce kullanılabilir. Gizli ve size özel olmayan yazılarınızı çevirmeniz için online çeviri sitelerini kullanabilirsiniz. Bu.

Kürtçe Türkçe çeviri Kürtçe Türkçe sözlü

 1. li tercümana gitmeniz gerekir. Aksi halde yazılarınız başka bir alanda veya başka kişilerce kullanılabilir. Gizli ve size özel olmayan yazılarınızı çevirmeniz için online çeviri sitelerini kullanabilirsiniz. Bu.
 2. li tercümana gitmeniz gerekir. Aksi halde yazılarınız başka bir alanda veya başka kişilerce kullanılabilir. Gizli ve size özel olmayan yazılarınızı çevirmeniz için online çeviri sitelerini kullanabilirsiniz. Bu.
 3. li tercümana gitmeniz gerekir. Aksi halde yazılarınız başka bir alanda veya başka kişilerce kullanılabilir. Gizli ve size özel olmayan yazılarınızı çevirmeniz için online çeviri sitelerini kullanabilirsiniz. Bu.
 4. li tercümana gitmeniz gerekir. Aksi halde yazılarınız başka bir alanda veya başka kişilerce kullanılabilir. Gizli ve size özel olmayan yazılarınızı çevirmeniz için online çeviri sitelerini kullanabilirsiniz. Bu.
 5. li tercümana gitmeniz gerekir. Aksi halde yazılarınız başka bir alanda veya başka kişilerce kullanılabilir. Gizli ve size özel olmayan yazılarınızı çevirmeniz için online çeviri sitelerini kullanabilirsiniz. Bu.
 6. li tercümana gitmeniz gerekir. Aksi halde yazılarınız başka bir alanda veya başka kişilerce kullanılabilir. Gizli ve size özel olmayan yazılarınızı çevirmeniz için online çeviri sitelerini kullanabilirsiniz. Bu.
 7. Kürtçe-Türkçe cümle çeviri sistemi Gezinti Butonu Cumleceviri.com (Kürtçe Türkçe cümle çeviri) web sitesin de tüm dillerden tüm dillere ücretsiz ve online cümle çevirileri yapabilirsiniz. Çeviri yapmak ilk bakışta çok anlaşılmasa da düşünüldüğü kadar kolay değildir

Kürtçe-İngilizce cümle çeviri sistemi. Gezinti Butonu Bazı yazılarınız özel veya gizli olabilir, eğer bu yazılara çeviri yaptıracaksanız mutlaka bir yeminli tercümana gitmeniz gerekir. Aksi halde yazılarınız başka bir alanda veya başka kişilerce kullanılabilir. Gizli ve size özel olmayan yazılarınızı çevirmeniz için online çeviri sitelerini kullanabilirsiniz. Bu. KÜRTÇE ÇEVİRİ -TERCÜME FİYATLANDIRMASI Fiyatlandırma 1000 karakter (boşluksuz) (harf) üzerinden olup, 1000 karakter 1 sayfaya tekabül eder. Belgenin içeriğine ve hacmine göre fiyatlandırmalar yapılabilir. Yunanca Çeviri - Tercüme için telefon ile ulaşabilir, mail gönderebilir ya da Online Başvuru formunu doldurarak fiyat teklifi alabilirsiniz. KÜRTÇE ARDIL ÇEVİRİ. Kürtçe-Arapça cümle çeviri sistemi. Gezinti Butonu Bazı yazılarınız özel veya gizli olabilir, eğer bu yazılara çeviri yaptıracaksanız mutlaka bir yeminli tercümana gitmeniz gerekir. Aksi halde yazılarınız başka bir alanda veya başka kişilerce kullanılabilir. Gizli ve size özel olmayan yazılarınızı çevirmeniz için online çeviri sitelerini kullanabilirsiniz. Bu. Rojda (Kadriye Şenses) sanatçısının 'Dîsa Dîlan' şarkısının Kürtçe (Kurmanci) dilinden Türkçe diline çeviris kürtçe metninin Reverso Context tarafından Türkçe-İngilizce bağlamda çevirisi: Ayrıca Kürdistan'da ilk özel Kürtçe okul Qutabxaney Zanistî (Bilim Okulu) kurulması için çalıştı

Kürtçe Türkçe Çeviri - Kürtçe Çevirisi - Çevirmen Ev

Kürtçe Türkçe cümle çeviri Cumleceviri

Türkiye'de popüler Kürtçe kökenli erkek bebek isimleri ve anlamlarını mardinlife.com okurları için hazırladık. İşte en çok kullanılan Kürtçe erkek bebek isimleri ve anlamları Kürtçe çeviri Ez ji te re neçarim . Tu nezanî ez ji te re neçarim. Wekî bizmar navê te di hişê xwe de digirim. Çaven te her û her mezin dibin. Tu nezanî ez ji te re neçarim. Dilê xwe bi te germ dikim . Dar ji bo payîzê amadehî dikin. Ev bajar ew Stenbola kevn e. Di tarîyê de ewr parçe dibin . Fanosên sikakan di yek carî de pêdikevin. Di peyageran de behna baranê. Ez ji. Kürtçe için online yazılı çeviri hizmetini vermeye başlayacağını duyuran G oogle, Kürtçe için şimdilik sesli çeviri, görsel çeviri ve offline çeviri hizmeti ise vermeyecek. Google Çeviri servisine Kürtçe'nin yanısıra dahil olan diğer diller şunlar oldu: Amharic, Corsican, Frisian, Kyrgyz, Hawaiian, Luxembourgish, Samoan, Scots Gaelic, Shona, Sindhi, Pashto, Xhosa Zazaca-Kürtçe Çeviri. 635 likes · 17 talking about this. Zazacadan Kürtçeye Kürtçeden Zazacaya Çeviri Hizmetleri burad Ücretsiz Türkçe-İngilizce sözlükte 'Kürtçe' ın karşılığı ve başka pek çok İngilizce çeviri

DUVAR - Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden Microsoft, artık Kürtçe'nin Kurmanci ve Sorani lehçelerinde de çeviri yapacak.. 70'den fazla dilde çeviri yapan Microsoft, çeviri yaptığı dillerin listesine Kurmanci ve Soranice'yi de ekledi. Microsoft, resmi sayfasından yayınlanan açıklamada, Microsoft Translator bugün, metin çevirisi dilleri listesine Kuzey ve. Kürtçe Bilgi Blog: Te Maçkım Ne Demek Kürtçe Türkçe Çeviri Kürtçe Türkçe Tercüme - Ankara Yeminli Tercüme Bürosu Xaltik, Xaltike, Xaltikamin Kürtçe Ne Demek Türkçe Anlamı.

Çeviri Kürtçe Türkçe - Kurmanci Sorani Tercüm

Metin çeviri işleri artık internet üzerinden kolaylıkla yapılabiliyor.Kürtçe çeviri ihtiyaçlarınızda bu alanda sizlere hizmet sunan farklı birçok platforma kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Arama motorları üzerinde yapacağınız kürtçe çevirisi aramaları sonucunda karşınıza çıkacak olan sitelerde hizmet alabilirsiniz. Ancak hizmet alacağınız siteyi seçerken sitenin en. ÇevirSözlük.com; Arapça Türkçe cümle çeviri (sözlük) ile Arapça, Türkçe ve dünya dilleri arasında hızlı cümle ya da kelime çeviri yapın Google'da Kürtçe Çeviri Başladı 18.02.2016 10:03 | Son Güncelleme: 18.02.2016 11:08 Dünyanın önde gelen internet arama motoru 'Google', aralarında Kürtçe'nin de bulunduğu 12 dili daha. Kürtçe-İsveçce cümle çeviri sistemi. Gezinti Butonu Bazı yazılarınız özel veya gizli olabilir, eğer bu yazılara çeviri yaptıracaksanız mutlaka bir yeminli tercümana gitmeniz gerekir. Aksi halde yazılarınız başka bir alanda veya başka kişilerce kullanılabilir. Gizli ve size özel olmayan yazılarınızı çevirmeniz için online çeviri sitelerini kullanabilirsiniz. Bu.

Ücretsiz Türkçe-Almanca sözlükte 'kürtçe' ın karşılığı ve başka pek çok Almanca çeviri Katkıları: 64 çeviri, 7 çevriyazım, 869 teşekkür aldı, 22 isteği çevirdi, Diller: ana dili Kürtçe (Kurmanci), akıcı Azerbaycanca, Kürtçe (Kurmanci), Türkçe, öğrendiği dil(ler): Almanca, Esperanto, İngilizce, İspanyolca, Özbekçe. Sitede neler oluyor. Yeni yorum. On of my favourite songs that I love to hear from daha fazla . Yeni istek. Matheus Lynar - A Minha.

İngilizce Kürtçe cümle çeviri Cumleceviri

Rojda-Hine Binin-Kınayı Getir | İzlesene

Bu Almanca çeviri hizmeti Google ve Yandex Translation alt yapıları ile almancax.com tarafından sağlanmaktadır. Yapılan çevirilerden elde edilen sonuçlar profesyonel Almanca çeviri veya tercüme sonuçları ile kıyaslanmamalıdır. Almanca - Türkçe ve Türkçe - Almanca çeviri işlemi tamamen bilgisayar tarafından yapılmaktadır.Yapılan çevirilerin sonuçlarından sitemiz ve. Kürtçe Bilgi, Kürtçe alanında farklı kategorilerde içerik sağlayan geniş kapsamlı bir portaldır. Sözlük, Şarkı sözleri, Biyografi, Edebiyat, Hazır mesajlar, Masal, Hikaye, Şiir, Radyo ve daha fazlası için Kürtçe Bilgi.. ÇevirSözlük.com; Türkçe Almanca cümle çeviri (sözlük) ile Türkçe, Almanca ve dünya dilleri arasında hızlı cümle ya da kelime çeviri yapın

Kürtçe Türkçe Çeviri; Mutluluğum Ne Demek Kürtçe Türkçe Çeviri Mart 2016 (6) Follow by Email. Name* Email* Message* Popüler Konular. KANKA Rehbere Nasıl Kaydedilir Kankayı Rehbere Kaydetme. Kanka Rehbere Nasıl Kaydedilir Kankayı Rehbere Kaydetme En yakın arkadaşınızı yani kankanızını rehbere kaydetmek istiyorsunuz ve ne şeki... Anne ve Babaniz Telefon Rehberine Nasil. 4 farklı Türkçe Kürtçe çevirici seti ile hem kelime hem de metninizin en doğru çevirisini yapın, okunuşunu dinleyin Kürtçe Türkçe'den İngilizce'ye yapılan bu çeviri, çevrimiçi olarak Yandex.Çeviri servisince yapılmıştır. Bu servis; sözcükler, cümleler, metinler ve site sayfaları için kullanılabilen otomatik çevri aracıdır. Yapılan çeviriler; sözcüklerin kullanım örnekleri, fonetik alfabeyle telaffuz notları ve ses kayıtlarıyla birlikte sunulur Kürtçe-Tay Dili cümle çeviri sistemi. Gezinti Butonu Bazı yazılarınız özel veya gizli olabilir, eğer bu yazılara çeviri yaptıracaksanız mutlaka bir yeminli tercümana gitmeniz gerekir. Aksi halde yazılarınız başka bir alanda veya başka kişilerce kullanılabilir. Gizli ve size özel olmayan yazılarınızı çevirmeniz için online çeviri sitelerini kullanabilirsiniz. Bu. Azerice-Kürtçe cümle çeviri sistemi. Gezinti Butonu Bazı yazılarınız özel veya gizli olabilir, eğer bu yazılara çeviri yaptıracaksanız mutlaka bir yeminli tercümana gitmeniz gerekir. Aksi halde yazılarınız başka bir alanda veya başka kişilerce kullanılabilir. Gizli ve size özel olmayan yazılarınızı çevirmeniz için online çeviri sitelerini kullanabilirsiniz. Bu.

Kürtçe-Danca cümle çeviri sistemi. Gezinti Butonu Bazı yazılarınız özel veya gizli olabilir, eğer bu yazılara çeviri yaptıracaksanız mutlaka bir yeminli tercümana gitmeniz gerekir. Aksi halde yazılarınız başka bir alanda veya başka kişilerce kullanılabilir. Gizli ve size özel olmayan yazılarınızı çevirmeniz için online çeviri sitelerini kullanabilirsiniz. Bu. Kürtçe-Farsça cümle çeviri sistemi. Gezinti Butonu Bazı yazılarınız özel veya gizli olabilir, eğer bu yazılara çeviri yaptıracaksanız mutlaka bir yeminli tercümana gitmeniz gerekir. Aksi halde yazılarınız başka bir alanda veya başka kişilerce kullanılabilir. Gizli ve size özel olmayan yazılarınızı çevirmeniz için online çeviri sitelerini kullanabilirsiniz. Bu.

Özbekçe-Kürtçe cümle çeviri sistemi. Gezinti Butonu Bazı yazılarınız özel veya gizli olabilir, eğer bu yazılara çeviri yaptıracaksanız mutlaka bir yeminli tercümana gitmeniz gerekir. Aksi halde yazılarınız başka bir alanda veya başka kişilerce kullanılabilir. Gizli ve size özel olmayan yazılarınızı çevirmeniz için online çeviri sitelerini kullanabilirsiniz. Bu. Tay Dili-Kürtçe cümle çeviri sistemi Gezinti Butonu Bazı yazılarınız özel veya gizli olabilir, eğer bu yazılara çeviri yaptıracaksanız mutlaka bir yeminli tercümana gitmeniz gerekir. Aksi halde yazılarınız başka bir alanda veya başka kişilerce kullanılabilir. Gizli ve size özel olmayan yazılarınızı çevirmeniz için online çeviri sitelerini kullanabilirsiniz. Bu. Hausa Dili-Kürtçe cümle çeviri sistemi. Gezinti Butonu Bazı yazılarınız özel veya gizli olabilir, eğer bu yazılara çeviri yaptıracaksanız mutlaka bir yeminli tercümana gitmeniz gerekir. Aksi halde yazılarınız başka bir alanda veya başka kişilerce kullanılabilir. Gizli ve size özel olmayan yazılarınızı çevirmeniz için online çeviri sitelerini kullanabilirsiniz. Bu.

Kürtçe-Tamil cümle çeviri sistemi. Gezinti Butonu Bazı yazılarınız özel veya gizli olabilir, eğer bu yazılara çeviri yaptıracaksanız mutlaka bir yeminli tercümana gitmeniz gerekir. Aksi halde yazılarınız başka bir alanda veya başka kişilerce kullanılabilir. Gizli ve size özel olmayan yazılarınızı çevirmeniz için online çeviri sitelerini kullanabilirsiniz. Bu. Telugu Dili-Kürtçe cümle çeviri sistemi. Gezinti Butonu Bazı yazılarınız özel veya gizli olabilir, eğer bu yazılara çeviri yaptıracaksanız mutlaka bir yeminli tercümana gitmeniz gerekir. Aksi halde yazılarınız başka bir alanda veya başka kişilerce kullanılabilir. Gizli ve size özel olmayan yazılarınızı çevirmeniz için online çeviri sitelerini kullanabilirsiniz. Bu. Tamil-Kürtçe cümle çeviri sistemi. Gezinti Butonu Bazı yazılarınız özel veya gizli olabilir, eğer bu yazılara çeviri yaptıracaksanız mutlaka bir yeminli tercümana gitmeniz gerekir. Aksi halde yazılarınız başka bir alanda veya başka kişilerce kullanılabilir. Gizli ve size özel olmayan yazılarınızı çevirmeniz için online çeviri sitelerini kullanabilirsiniz. Bu. Rusça-Kürtçe cümle çeviri sistemi. Gezinti Butonu Bazı yazılarınız özel veya gizli olabilir, eğer bu yazılara çeviri yaptıracaksanız mutlaka bir yeminli tercümana gitmeniz gerekir. Aksi halde yazılarınız başka bir alanda veya başka kişilerce kullanılabilir. Gizli ve size özel olmayan yazılarınızı çevirmeniz için online çeviri sitelerini kullanabilirsiniz. Bu. Kürtçe-Rusça cümle çeviri sistemi. Gezinti Butonu Bazı yazılarınız özel veya gizli olabilir, eğer bu yazılara çeviri yaptıracaksanız mutlaka bir yeminli tercümana gitmeniz gerekir. Aksi halde yazılarınız başka bir alanda veya başka kişilerce kullanılabilir. Gizli ve size özel olmayan yazılarınızı çevirmeniz için online çeviri sitelerini kullanabilirsiniz. Bu.

Kürtçe Profesyonel Çeviri - Tercümanlardan Teklif Alı

Kürtçe-Telugu Dili cümle çeviri sistemi. Gezinti Butonu Bazı yazılarınız özel veya gizli olabilir, eğer bu yazılara çeviri yaptıracaksanız mutlaka bir yeminli tercümana gitmeniz gerekir. Aksi halde yazılarınız başka bir alanda veya başka kişilerce kullanılabilir. Gizli ve size özel olmayan yazılarınızı çevirmeniz için online çeviri sitelerini kullanabilirsiniz. Bu. Ukraynaca-Kürtçe cümle çeviri sistemi. Gezinti Butonu Bazı yazılarınız özel veya gizli olabilir, eğer bu yazılara çeviri yaptıracaksanız mutlaka bir yeminli tercümana gitmeniz gerekir. Aksi halde yazılarınız başka bir alanda veya başka kişilerce kullanılabilir. Gizli ve size özel olmayan yazılarınızı çevirmeniz için online çeviri sitelerini kullanabilirsiniz. Bu.

Google Çeviri

Türkçe-Kürtçe cümle çeviri sistemi Gezinti Butonu Cumleceviri.com (Türkçe Kürtçe cümle çeviri) web sitesin de tüm dillerden tüm dillere ücretsiz ve online cümle çevirileri yapabilirsiniz. Çeviri yapmak ilk bakışta çok anlaşılmasa da düşünüldüğü kadar kolay değildir Kürtçe-Norveçce cümle çeviri sistemi. Gezinti Butonu Bazı yazılarınız özel veya gizli olabilir, eğer bu yazılara çeviri yaptıracaksanız mutlaka bir yeminli tercümana gitmeniz gerekir. Aksi halde yazılarınız başka bir alanda veya başka kişilerce kullanılabilir. Gizli ve size özel olmayan yazılarınızı çevirmeniz için online çeviri sitelerini kullanabilirsiniz. Bu. Konuşmayı Kürtçe metne çevirmek veya Kürtçe metni konuşma çıktısı ile başka bir dile çevirmek için, Translator'ın yapay zeka destekli çeviri hizmetini Speech'in gelişmiş. Kürtçe-Ukraynaca cümle çeviri sistemi. Gezinti Butonu Bazı yazılarınız özel veya gizli olabilir, eğer bu yazılara çeviri yaptıracaksanız mutlaka bir yeminli tercümana gitmeniz gerekir. Aksi halde yazılarınız başka bir alanda veya başka kişilerce kullanılabilir. Gizli ve size özel olmayan yazılarınızı çevirmeniz için online çeviri sitelerini kullanabilirsiniz. Bu. Google'ın çeviri servisi Google Translate'e aralarında Kürtçe'nin de bulunduğu 12 dili daha eklendi

Kürtçe Tercüme Hizmeti - Yeminli Çeviri Fiyatlar

Etiketler: Kürtçe atasözleri Kurmanci Kurdi Kürtçe Ne demek Kürtçe Deyimler Kürtçe kelime Kürtçe çeviri Kürtçe Sözlük Kürtçe ferhang Zazaki. FACEBOOK'TA PAYLAŞ TWİTTER'DA PAYLAŞ WHATSAPP İLE PAYLAŞ. İLGİLİ HABERLER. Kürtçe Sayılar - Kürtçe Sayma Sayıları Nasıl Okunur? (10'a 100'e ve 1000'e Kadar) Kürtçe aşk sözleri ve Türkçe anlamları. Kürtçe Gün. Kürtçe bilen arkadaşlar bı çeviri yapabilir misiniz? HukmedenMahkum1. Yoda. Takip Et. Facebook. Twitter. 0 0. Şu Ciwan haconun şarkısında ne diyor bir Türkçesini yazabilirmisiniz Da min, da min, da min Cotê memikan wê da min Ketime ser sinê wê Ketime xêra xwedê da Sê sê sisê Sê sê sisê Hê hê hê hêy Hê hê hê hêy Ba kir ban kir ban kir Got hele hele tu were bir qe

Türkçe Kürtçe çeviri Türkçe Kürtçe sözlü

Kürtçe-Belarusça cümle çeviri sistemi. Gezinti Butonu Bazı yazılarınız özel veya gizli olabilir, eğer bu yazılara çeviri yaptıracaksanız mutlaka bir yeminli tercümana gitmeniz gerekir. Aksi halde yazılarınız başka bir alanda veya başka kişilerce kullanılabilir. Gizli ve size özel olmayan yazılarınızı çevirmeniz için online çeviri sitelerini kullanabilirsiniz. Bu. Tags: Amerika'nın Sesi Kürtçe, Kirmanç, Kırmançça, Kürd Dili, Kurmancî, Kürt Dili, Kurtce, Kürtçe çeviri, Kürtçe dil dersleri, Kurtçe Nedir?, Kürtçe ögrenmek, Kürtler, Mutlu Civiroglu, Türkiye Kürtçesi, Türkiye Kürtleri, Yaşam ve Dil, Zaza, Zazaca, ziman u jiyan Posted in Türkçe Forum. Mutlu Çİvİroğlu . Mutlu Çiviroğlu li sala 1976'an li Besnîyê hate dine. Kürtçe-Galiçyaca cümle çeviri sistemi. Gezinti Butonu Bazı yazılarınız özel veya gizli olabilir, eğer bu yazılara çeviri yaptıracaksanız mutlaka bir yeminli tercümana gitmeniz gerekir. Aksi halde yazılarınız başka bir alanda veya başka kişilerce kullanılabilir. Gizli ve size özel olmayan yazılarınızı çevirmeniz için online çeviri sitelerini kullanabilirsiniz. Bu. • Metin çevirisi: Klavyeyle yazarak 103 dil arasında çeviri yapın • Dokun Çevir: Herhangi bir uygulamada metni kopyalayın ve çevirmek için Google Çeviri simgesine dokunun (tüm diller) • Çevrimdışı: İnternet bağlantısı olmadan çeviri yapın (59 dilde) • Anında kamera çevirisi: Sadece kameranızı doğrultarak resimlerdeki metni anında çevirin (88 dilde.

Kürtçe - Türkçe Sözlük Glosb

Kürtçe tercüme ve çeviri . A'dan Z'ye her türlü Kürtçe tercüme, çeviri, tercümanlık ihtiyaçlarınızda profesyonel çevirmenlik hizmeti sağlıyoruz ; - Her türlü evrak, döküman, belge vs yazılı tercümeler - Tapu, mahkeme ve diğer resmi kurumlarda sözlü ( ardıl ) çeviriler - İş gezileri, fuar ziyaretleri esnasında mihmandarlık ve tercüme hizmetleri - Telekonferans. Konuşmayı Kürtçe metne çevirmek veya Kürtçe metni konuşma çıktısı ile başka bir dile çevirmek için, Translator'ın yapay zeka destekli çeviri hizmetini Speech'in gelişmiş konuşma tanıma ve konuşma senteziyle birleştiren Azure Cognitive Services Speech'i kullanabilirsiniz Google'ın makine öğrenmesi ile çeviri yapan servisi Google Translate (Google Çeviri), Kürtçe'nin de dahil olduğu 13 yeni dili* daha listesine ekliyor.Bu yeni dillerle Google Çeviri'deki dil sayısı 103'e yükselecek. 2006 yılında İngilizce ve Arapça ile Çince ve Rusça arasındaki çevirilerle hizmet vermeye başlayan Google Çeviri, yeni güncellemeyle birlikte 120 milyon.

İngilizce Türkçe sözlük – Google Translate ile çeviriKürtçe Günler, Aylar, Mevsimler - GamTeli

Kürtçe Fransızca cümle çeviri Cumleceviri

Firma Diyarbakır | Kürtçe Çeviri | Kürtçe Frekans | Kürtçe Sözlük | Radyo | Kürtçe Bilgi, Kürtçe alanında farklı kategorilerde içerik sağlayan geniş kapsamlı bir portaldır. Sözlük, Şarkı sözleri, Biyografi, Edebiyat, Hazır mesajlar, Masal, Hikaye, Şiir, Radyo ve daha fazlası için Kürtçe Bilgi.. Kurdî-Tirkî Wegerîn (Kürtçe-Türkçe Çeviri) hat 5.989 Mitglieder. Koma me tenê ser wergerê ye Grubumuz sadece çeviri üzerinedir. Lütfen Partilerle ilgili şeyler paylaşmayalım. (Silinir!) Ayrıca bazen virüsten dolayı kötü şeyler olursa haberimiz olduğu an sileriz. Bir süre kalırsa da özür diliyoruz şimdiden

ic3peak terrorist mp3 indir, cep müzik indirSerbang Emrah - Şirin Nexweş Mame Şarkı Sözleri

Kürtçe Almanca cümle çeviri Cumleceviri

Koma me tenê ser wergerê ye Grubumuz sadece çeviri üzerinedir. Lütfen Partilerle ilgili şeyler paylaşmayalım. (Silinir!) Ayrıca bazen virüsten dolayı.. Kürtçe. Spas ji bo alikariya we ya pêşvebirîna nivîsbariyê. Ji kerema xwe pêşniyar/agahiyên çewtiyê ji bo sepana %s tijî bikin. Navnîşana epeyam ya debasdar pêwist e. Ev dihêle ku pêşvebir heke zêdetir agahî hewce be ji we re têkeve têkiliyê Kürtçe. خزم و عه‌شره‌تی که له دنیادا په‌نایان ده‌دا. Son Güncelleme: 2014-07-03 Kullanım Sıklığı: 1 Kalite: Referans: Hemnfx. Almanca. Und als die Entsandten zur Familie Luts kamen, Kürtçe. ئینجا (دوای ئه‌وه‌ی ئیبراهیمیان به‌جێ هێشت، فریشته‌کان به‌ره‌و شاره‌که‌ی لوط. Mutluluğum Ne Demek Kürtçe Türkçe Çeviri Mutluluğum Ne Demek, Türkçe Anlamı Nedir? Sevgiliye söylenebilecek en güzel kelimlerden biri Mutluluğum kürtçe nasıl söylenir. Mutluluğum kürtçesi nasıl yazılır. Kürtçede merak edilen aşk sözcüklerinden biri Mutluluğum nasıl söylenir. Mutluluğum kelime olarak Dilgeşîyamın anlamına gelmektedir ama kimse böyle bir şey.

Kürtçe Türkçe Sözlük - Ferhenga Kurdî û Tirkî - Kürtçe Bilg

Farklı kategorilerde içerik sağlayan, Kürtçe alanında en geniş portal. Sitemizde Kürtçe sözlük, Kürtçe şarkı sözleri, biyografi, Kürt edebiyatı, Kürtçe hazır mesajlar, Kürtçe radyo gibi çeşitli kategoriler yer almaktadır Microsoft çeviri dilleri arasına Kürtçe'yi de ekledi Amerikan yazılım ve bilişim şirketi Microsoft, artık Kürtçe'nin Kurmanci ve Sorani lehçelerinde de çeviri yapacak. 22 Ağustos.

 • Yoga Düsseldorf düsseltal.
 • Babylonisches Exil bibelstelle.
 • Blaulicht Worms.
 • Listenhunde Deutschland.
 • Was braucht man als Manager.
 • Florida meerestiere.
 • Back Then Lifecake.
 • Amerikanischer Rapper Tommy.
 • Freiwillige führerscheinabgabe im Alter.
 • Grün Gold Club Bremen trainer.
 • ISYBAU 2006 Kürzel.
 • 6 Wege Ventil reinigen.
 • Wohnwagen Druckminderer.
 • Plutarch Lebensdaten.
 • PALUX Schweiz.
 • Strafzettel Schweiz Dauer.
 • Gage Schauspieler Hollywood.
 • Kleeblatt falten.
 • PUMA Schuhe Kinder SALE.
 • Northern Ireland conflict Brexit.
 • Kopfsteinpflaster verlegen Anleitung PDF.
 • Kristen Stewart net Worth.
 • Chronische Scham.
 • Degen kaufen.
 • Absturz in den Anden Doku.
 • Philatelie aktuell 4. quartal 2020.
 • Ford SYNC 3 Update Anleitung.
 • Serena van der woodsen age season 2.
 • Nummer vom Weihnachtsmann.
 • Denon AVR X2000 Dolby Atmos.
 • Wario und Waluigi Brüder.
 • OK Radio Media Markt.
 • Facebook Herz Symbol Bedeutung.
 • Welche physiologischen Veränderungen des Körpers treten im Alter ein.
 • Geigenbauer Ausbildung Köln.
 • I can see it in your eyes lyrics.
 • Radio hh masken.
 • Assassin's Creed Origins Geld verdienen.
 • Textilwaren24 Rücksendung.
 • Löwen Tiefenstein Speisekarte.
 • Binnenfunk Kanal 77.